یک گل و باغ را به هم اضافه کنید و بهشت خواهید گرفت

اگر باغ شما اخیراً کمی از سخت کوشی شما لذت برده است ، پس پاداش تلاش خود را در نظر بگیرید ، با آوردن یک گل رز خاص و گلهای باغچه همراه آن ، باغ عالی خود را به یک جلوه خنک و کلاسیک تبدیل کنید.

گلهای رز انواع مختلفی دارند و می توان آنها را به طرق مختلف مورد استفاده قرار داد. از درختچه ها گرفته تا جغجغه ، یکی وجود دارد که برای شما مناسب است. ممکن است فکر کنید “من شنیدم که نگهداری آنها دشوار است” و با وجود انواع قدیمی تر ، می گویم که این درست است. با این حال ، گلهای رز ترکیبی ، که در انواع مختلفی تولید شده اند ، به ما امکان می دهد تا در انواع مختلف  قیمت کراسولا خرفه ای انگشتان سبز ، آنها را در باغ های خود داشته باشیم. هیبریدها برای ایجاد انعطاف پذیری بیشتر در برابر بیماری نسبت به انواع قدیمی تر ساخته شده اند.

آنها همچنین با مزایای دیگری مانند رایحه های مختلف و دوره های شکوفائی بیشتر ، به باغبان پاداش بیشتری برای کار مربوطه می دهند. گل و باغی که از خانه شما تعریف کند می تواند به ملک شما ارزش افزوده و کلاس را به خانه شما ببخشد.

• مینیاتور – از اینها می توان نه تنها باغ ، بلکه خانه شما را نیز جلوه بخشید! نسخه های مینیاتوری مانند “Snow Magic” را در گلدان قابل حمل بکارید. به گلاب و باغ اجازه دهید تا یکدیگر را بشناسند و پس از شکوفایی کامل ، گلدان را به خانه خود بیاورید و شادی های فضای بیرون را در داخل خانه به ارمغان آورید! روزانه اسپری کنید و بعد از اینکه یک ماه گلدان در خانه بود گلدان را به باغ برگردانید.

• چای – این یکی از رایج ترین انواع آن است و دوستداران باغ بلافاصله این نسخه خاص را تشخیص می دهند ، زیرا طبیعت ظریف و بوی معطر آن باعث محبوبیت آن در بین مردم در طی چند قرن اخیر شده است. چای ترکیبی تولید شده است ، زیرا سالم نگه داشتن گل رز چای بسیار دشوار است. باز هم ، این هیبریدها مقاومت بهتری در برابر سایش روزمره زندگی در فضای باز ایجاد می کنند و به باغبانان در هر کجا این فرصت را می دهند که در حیاط پشتی خودشان چیزهای قابل توجهی پرورش دهند!